[ST-breadcrumb]


Зустрічаємо делегацію дітей-лідерів з Донецької та Луганської областей

 IMG_812826 – 31 березня 2016 року на Київщині перебуває делегація лідерів учнівського самоврядування зі звільнених територій Донецької та Луганської областей. Візит делегації здійснено в рамках співпраці закладів освіти Київської, Донецької та Луганської областей з метою  культурної та соціальної консолідації українського суспільства, встановлення тісних контактів між активною молоддю задля розбудови цілісної суверенної України.

Урочисто зустрічали 16 дітей та двох педагогів  делегації в центрі  культурних та соціальних зв’язків м. Біла Церква. За доброю українською традицією гостей вітали запашним короваєм і щирими словами. Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович наголосив, що навчальні заклади Білої  Церкви вже співпрацюють із закладами освіти міста Попасної, активно займаються волонтерською діяльністю і завжди відкриті для роботи в цьому напрямі. Директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Тамара Василівна Нестерук, наголосила на важливості заходу, адже саме такі проекти сприяють об’єднанню українського суспільства, вихованню в дітей толерантності й патріотизму.

IMG_8144

Зустріти друзів, однодумців зі сходу України прийшли лідери учнівського самоврядування міста Біла Церква, які вручили гостям подарунки на згадку про місто над Россю. У відповідь діти-лідери з Донецької та Луганської областей презентували власноруч виготовлені сувеніри  – «віконця щастя» – і запевнили, що підтримують і цінують нашу ініціативу щодо співпраці. Святковий, піднесений, патріотичний настрій учасникам заходу створювали вихованки народної вокальної студії «Співограй» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква.

IMG_8220

Після урочистостей гості Київщини вирушили на автобусну екскурсію древнім містом Біла Церква. Загалом програма перебування делегації на Київській землі дуже насичена і змістовна. Протягом 26 – 28 березня дітей ознайомлено з культурними та історичними пам’ятками Білої Церкви, незабутньою була й екскурсія до столиці України. 28 березня відбулася цікава ділова зустріч з лідерським активом Білоцерківської гімназії №2, презентація Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М. О. Кириленка, шоу-програма «У колі друзів»…

IMG_8590

На цьому приємні сюрпризи зустрічі не закінчуються. Попереду в наших гостей ще багато цікавого.

IMG_8431

 IMG_8228

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 5 =