[ST-breadcrumb]


Зустріч дітей-лідерів з Президентом України

2311У День захисту дітей Президент України Петро Порошенко зустрівся з лідерами учнівського  самоврядування України. Київщину на зустрічі представляли 5 дітей-лідерів: голова обласної ради дітей Київщини Момотенко Юрій,  заступники голови ОРДК Каленченко Оксана та Ревенко Анастасія, президент та заступник президента учнівського парламенту Хотівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинського району Кутовий Роман та Стукальський Богдан.  

Глава держави привітав учасників зустрічі зі святом. Президент зазначив, що пишається тим, що в України є такі молоді українці, які мають надзвичайно великі можливості будувати нову європейську державу. Петро Порошенко позитивно оцінив ініціативи зі створення шкільних «парламентів», «кабінетів міністрів». «Мені надзвичайно приємно, що тут представлені голови парламентів, обласних рад, урядів і міністри. Так, дитячих, але це добрий спосіб підготуватися до дорослого життя і приймати це вже як свідомий і відповідальний вибір», – зазначив Президент.

З нагоди свята Адміністрація Президента відкрила двері для дітей, які змогли оглянути приміщення та галерею, що експонується в будівлі АПУ. Президент висловив сподівання, що школярам сподобалась екскурсія приміщеннями, які роками були закриті для відвідувачів. «Ми намагаємось, щоб це було символом відкритості влади та прозорості тих кроків, які робить Президент країни, Уряд та Парламент, щоб ми з вами змінили країну на краще», – сказав Глава держави.

2311

IMG_7970

IMG_7976

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =