[ST-breadcrumb]


Знати права, виконувати обов’язки

DSC_0197В рамках реалізації проекту «Вивчаємо та реалізовуємо свої права та обов’язки» 10 лютого 2015 року в Калинівському філіалі Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості  відбувся черговий збір лідерів учнівського самоврядування, в якому взяли участь представники учнівських організацій загальноосвітніх шкіл району.

Відкрила засідання голова асоціації шкільних об’єднань Васильківщини Аліна Даценко, яка проінформувала про роботу комісії з питань прав дитини та допомоги в проблемних ситуаціях та запросила до діалогу гостю зібрання лідерів – Круць Аллу Миколаївну – працівника Васильківського МВ ГУ МВС України.

В розмові зі школярами Алла Миколаївна наголосила на необхідності правової освіти дітей, підлітків та юнацтва з метою реалізації себе як повноправних членів суспільства, щоб не допустити порушення прав та приниження гідності власної та своїх друзів. Відбулася серйозна дискусія щодо виконання своїх обов’язків учнівською молоддю.

Далі був інтелектуальний брейн-ринг, який проходив в ігровій формі. Учасники зібрання розділилися на 4 команди. Гра проходила за чотирма раундами: «Стріли правосуддя», «Правова абетка», «Зашифроване послання», «Терези Феміди». Під час гри учасники команд: пояснювали, які права і свободи людей було порушені в запропонованих відеороликах, пропонували свої варіанти виходу з кризових ситуацій, розшифрували та пояснювали вислови відомих людей про права людини (Махатма Ганді, Елеонори Рузвельт та інших).

Засідання пройшло в невимушеній та сприятливій атмосфері, вкотре підтвердивши активність лідерів району. Його учасники отримали чергові завдання від районної ради асоціації шкільних об’єднань Васильківщини щодо реалізації проекту «Моя країна – Україна. Київщина – серце України».

DSCN0581

DSC_0191

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − ten =