[ST-breadcrumb]


Збір лідерів учнівського самоврядування Вишгородського району

    01._____19.05.2016.19 травня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування Вишгородського району.
Метою збору були вибори до Вишгородської ради учнівського самоврядування (ВРУС).

Представники усіх загальноосвітніх закладів району познайомилися один з одним, а кандидати на посаду голови ВРУС та голів комітетів представили себе та розповіли про свої цілі та ідеї щодо роботи ради.

Організували та провели збір керівники школи лідерів «Флагман» Вишгородського Центру творчості «Дивосвіт» Олександр Андріяш і Катерина Котик.
Найактивнішу учнівську молодь привітала і висловила щире бажання співпрацювати завідуюча сектором внутрішньої політики Вишгородської районної державної адміністрації Марія Буткевич.IMG_3074

На посаду голови ВРУС було висунуто шість кандидатів: Анастасія Крикун (Вишгородський технічний ліцей НТУУ «КПІ»), Владислав Борзовець (Вишгородський технічний ліцей НТУУ «КПІ»), Єлизавета Мартушевська (Старопетрівська ЗОШ), Ангеліна Пятківська (Лебедівська ЗОШ), Павло Бігун (Козаровицька ЗОШ), Єлизавета Янченко (Вишгородська ЗОШ №1)
І ось результати таємного голосування:
– голова Вишгородської ради учнівського самоврядування Ангеліна Пятківська;
– перший заступник голови ВРУС Владислав Борзовець;
– другий заступник голови ВРУС Анастасія Крикун.

Кожен обрав для себе певний комітет ради, в якому саме йому хотілося б працювати і реалізовувати свої ідеї, а також шляхом відкритого голосування було обрано голів цих комітетів. 
Комітет «Екологія та краєзнавство» – Діана Гринь (Димерська гімназія).
Комітет «Спорт та здоров'я» – Анастасія Крикун (Вишгородський технічний ліцей НТУУ «КПІ»).
Комітет «Культура та дозвілля» – Євгенія Зіньковська (Вишгородська ЗОШ №1).
Комітет «Патріотичне виховання» – Карина Ковтун (Литвинівська ЗОШ).
Комітет «Партнерство та міжнародні відносини» – Марія Літох (Вишгородська районна гімназія «Інтелект»).

Усі лідери мають свої думки та ідеї щодо роботи ради учнівського самоврядування, тож відправляючись на літні канікули, мають час глибше вникнути в проблематику та потреби підлітків саме свого профільного напряму, аби восени прийти з конкретними планами на майбутнє

Джерело: http://divosvit.org/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + twenty =