[ST-breadcrumb]


Збір лідерів учнівського самоврядування Київщини

    IMG_8865Посмішки, дружні вітання, яскраві позитивні емоції – так щоразу починаються зустрічі лідерів органів учнівського самоврядування Київщини. Активна й ініціативна юнь області збирається разом на обласних зборах, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом щодо організації різноманітних заходів, отримати корисні знання, познайомитися з цікавими людьми.

Так, 29  – 30 березня  обласний збір дітей-лідерів відбувся у приміщенні Фастівського ліцею-інтернату, який гостинно приймав понад 100 дітей-лідерів та координаторів органів учнівського самоврядування районів та міст області.  Цього разу до кола дітей нашої області приєдналася й делегація дітей-лідерів з Донецької та Луганської областей, які перебували на Київщині  з дружнім візитом.  Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

IMG_8778

         На початку збору відбулося пленарне засідання обласної ради дітей Київщини, під час якого голова ОРДК Момотенко Юрій  розповів про досягнення та пріоритетні напрямки роботи обласної ради дітей. Заступник голови обласної ради дітей Київщини Каленченко Оксана та голова районної ради Васильківщини «АШКо» Ковтунович Оксана презентували свою роботу на Всеукраїнському зборі лідерів, який відбувся у жовтні минулого року в Києві. Про особливості своєї діяльності розповіли і представники з Донецької та Луганської областей. Родзинки лідерських справ у районах, містах області всі присутні мали змогу побачити під час бліц-естафети.  

IMG_8792

Традиційно на збори дітей-лідерів запрошуються представники організацій, структур, з якими органи учнівського самоврядування можуть налагодити співпрацю для здійснення корисних і цікавих справ. Так, у перший день збору на дітей чекала  зустріч з викладачами та студентами Академії муніципального управління, які провели для лідерів профорієнтаційний квест «Місто майбутнього у твоїх руках». Долаючи етапи квесту, діти довели, що вони справжні лідери, вміють працювати в команді, знаходити раціональні підходи до вирішення проблем, не бояться приймати відповідальні рішення. Учасники квесту отримали дипломи й подарунки.

DSCN7022

У другий день збору лідерів запрошували до співпраці представники громадської організації «Let’s do it,Ukraine» в рамках проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!» та Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».   

Зустріч дітей не обмежувалась тільки «робочими» питаннями. Цікаве дозвілля з вікториною, патріотичними піснями, флеш-мобами, традиційна  «вечірня свіча» – це те, без чого не проходить жоден збір і що допомагає лідерам проявити свої творчі здібності, розкрити власне «я».

IMG_8865

Сподіваємось, що захід стане для його учасників дієвим мотивом, поштовхом для генерування нових ідей і здійснення корисних справ.

До нових зустрічей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 12 =