[ST-breadcrumb]


Запрошуємо до участі в обласній акції «Герої війни у моїй родині»

384705349Наближається знаменна дата в історії нашого народу – 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі. Не відійде в забуття безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від фашистської навали, принесли свободу народам поневоленої Європи й всього світу не підвладний часу.

Відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 № 169 «Про заходи відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» 8 травня встановлюється День пам’яті та примирення, 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Європі.

Понад піввіку день Перемоги ми відзначаємо як свято радості й скорботи, пам’яті й безсмертя, як свято дружби народів, які в ім’я життя і майбутнього власною кров’ю захищали від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.

Нині на Київщині проживають 1327 учасників Другої світової війни. Вони й сьогодні подають приклад витримки, мудрості та терпіння. Серед них – наші прадіди і прабабусі.

З метою вшанування пам’яті героїв Другої світової війни активісти федерації учнівських організацій «Єдність» м.Біла Церква спільно з обласною радою дітей Київщини ініціюють проведення у травні 2015 року обласної акції «Герої війни у моїй родині».

Завдання учасників акції: більше дізнатися про членів родини, які брали участь у Другій світовій війні, відновити їхні світлини, виготовити портрет формату А-4 та оформити його у рамку, підготувати розповідь про бойовий та життєвий шлях родича.

Всі бажаючі взяти участь в акції «Герої війни у моїй родині» збираються разом 8 або 9 травня у своєму місті (селищі), щоб пройти урочистою ходою з портретами у руках рідних та близьких захисників України у роки Другої світової війни. За можливості, у кінцевій точці ходи слід передбачити роботу «вільного мікрофона», щоб кожен мав змогу розповісти про подвиг героя-визволителя, поділитись своїми думками і почуттями.

Просимо усіх бажаючих долучитися до проведення обласної акції. Результати проведення просимо висвітлити на сайті обласної ради дітей Київщини та у засобах масової інформації.

Список голів районних, міських організацій ветеранів у Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =