[ST-breadcrumb]


Запрошуємо до голосування! Зроби свій внесок у перемогу!

1423904936_uvagaУ січні – травні 2015 року за ініціативи Офісу Ради Європи в Україні та підтримки Міністерства освіти і науки України проведено відкритий Всеукраїнський конкурс дитячих відеопроектів з подолання будь-яких форм насильства щодо дітей «Вільні від насильства!» та просування прав людини і демократичного громадянства.

Конкурс ініційовано лідерами учнівського самоврядування на Всеукраїнському форумі представників органів учнівського самоврядування у березні 2014 року.

Журі конкурсу переглянуло більш 350 відеоробіт різних за жанрами та сюжетними лініями. Серед них до фіналу було обрано відеопроекти груп авторів з Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4, Аркадіївського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району.

Найкращі дитячі відеоролики – фіналісти викладено в мережі Інтернет за цим посиланням: http://videofest.in.ua/. За них можна буде проголосувати, зареєструвавшись у відповідній соціальній мережі чи за електронною поштою. Віддайте свої голоси за відео, яке вам сподобалось!

У Києві 9 червня відбудеться нагородження творчих груп дітей та їх керівників, які долучились до конкурсу. Запрошення буде надіслано додатково Міністерством освіти і науки України на адреси, зазначені в анкетах-заявках учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + eight =