[ST-breadcrumb]


Загальноміська конференція учнівського самоврядування міста Василькова 2015

В четвер 24 вересня в Актовому залі Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулась Загальноміська конференція учнівського самоврядування міста Василькова.
 
Цей навчальний рік обіцяє бути цікавим і несподіванним в житті юних лідерів. Все це пов’язано з тим, що міське учнівське

самоврядування змінює свою структуру і відтепер не буде обмежуватись результатами діяльності однієї лише Ради дітей та юнацтва. Завдяки новоутвореним підрозділам робочих груп комісій РДЮ, ідея кожного лідера  матиме підтримку а також можливість реалізуватись не в одному колективі а синхронно втілюватись в життя спільно з іншими органами учнівського самоврядування, як шкільними так і міським.
 
Під час конференції відбулась презентація структур органів учнівського самоврядування Васильківських загальноосвітніх навчальних закладів.
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Воронова Людмила Леонідівна нагородила грамотами лідерів, які брали участь в організації і проведенні краєзнавчо-патріотичного квесту «Знай і пишайся своїм містом!» з нагоди дня міста.
 
Наприкінці конференції відбулась посвята в лідери, учасників Лідерсьекої зміни РДЮ, які чекали цього дня напевно більше за всіх.
Привітала юних лідерів з цією важливою подією в їх житті методист науково-методичного центру Іващенко Людмила Володимирівна.
 
Після всіх урочистостей було зачитано і прийнято рішення конференції 2015 і оголошено набір нової Лідерської зміни Ради дітей та юнацтва міста Василькова.
 
 
 
 
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + sixteen =