[ST-breadcrumb]


Всеукраїнський форум учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»

05-07 грудня у м. Ірпінь проходив Всеукраїнський форум учнівського самоврядування. Організаторами цього заходу є Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством молоді та спорту України.

Київщину на Всеукраїнському зборі лідерів представляли члени обласної ради дітей Київщини у складі: Маламана Дімітрія (м.Ржищів) та  Крейшн Аміни (м. Вишневе), керівник делегації – Катерина Гармаш, методист КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасники форуму мали змогу брати участь у дискусії «Запитання до лідера» за участі заступника міністра молоді та спорту України Олександра Йосиповича Яреми, генерального директора Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України Світлана Ільчук та лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

На заході презентовані кращі досвіди роботи учнівського самоврядування України та Польщі. Лідерів України ознайомили з можливостями та програмами партнерських організацій, зокрема: «Global Ukraine», «Молодіжна правозахисна агенція», «Пласт – скаутську організація України»; «Let’s do it world» та «Let’s do it Ukraine».

По завершенню форуму, Олександр Йосипович Ярема кожному лідеру вручив сертифікат учасника Всеукраїнського форуму учнівського самоврядування.

Учасники форуму поїхали з чималим багажем знань, нових знайомств та ідеями готовими до  втілення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − 3 =