[ST-breadcrumb]


Всеукраїнський дитячий форум «Діти змінюють світ»

м.ВАсильків01 – 02 червня делегація Київської області взяла участь у Всеукраїнському дитячому форумі «Діти змінюють світ», який відбувся з метою сприяння розвитку дитячих ініціатив, залучення дітей до суспільного життя. Захід відбувся за підтримки Президента України Петра Порошенка.

В Мистецькому Арсеналі зібралися учасники форуму – лідери учнівського самоврядування та переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з усіх областей України. У відкритті заходу взяв участь Президент України Петро Порошенко. 

Київщину на заході представляли 7 лідерів учнівського самоврядування з Васильківського,  Києво-Святошинського, Таращанського районів, міст Біла Церква, Бориспіль, Васильків, Переяслав-Хмельницький та  керівник КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасники форуму  демонстрували свої лідерські якості під час роботи в локаціях, майстер-класах, на дискусійній панелі тощо. Діти представили Петру Порошенку своє бачення їх майбутнього та майбутнього України.

Переяслав

бориспыль

4e5c907ed06e2f8d61a23d4e9c188a72_1464811685_extra_large

загальне 1

25366

вас.район

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + eleven =