[ST-breadcrumb]


Вітаємо делегацію ОРДК з перемогою!

У місті Славутич  22-25 вересня 2017 року відбувся XXIV Міжнародний фестиваль демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2017». Участь у фестивалі взяли діти-лідери обласної ради дітей Київщини у складі: Верещинської Софії (м.Буча), Щупак Ангеліни (м.Васильків), Лугової Катерини (м.Біла Церква), керівник делегації  – Катерина Гармаш, методист КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Фестиваль подарував його учасникам  можливість поспілкуватися з мером м. Славутич, відомими та успішними особистостями, відвідати професійні майстер-класи, тренінги. Родзинкою фестивалю був захід «Кольорове братання», де кожен зміг відчути себе вагомою частинкою Зосі -2017.

В рамках фестивалю, в номінації «Дитяча демократія» лідери Київщини взяли участь у грі «Як стати мером» та номінації «Вокальне мистецтво», де здобули перемогу. За ці три дні плідної праці лідери отримали позитивні емоції, досвід спілкування з однолітками з інших країн та гарні враження. Вітаємо делегацію ОРДК з перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 16 =