[ST-breadcrumb]


Відкриваємо горизонти дітям-лідерам Київщини

24 квітня в Київській обласній державній адміністрації  відбулася зустріч дітей-лідерів Київщини з представниками  організації Clobal Leadership (США).  Захід проведено за сприяння та участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

У невимушеній обстановці  діти-лідери органів учнівського самоврядування області спілкувалися з успішними й авторитетними особистостями: бізнесменом і консультантом у сфері бізнес-освіти й особистого розвитку Джессі Л. Джеймсом та бізнесменом Робом Моррісом.

Кожна особистість має бути лідером у своїй життєвій історії, – зазначив Роб Морріс, – розвиватися, бути мобільним, готовим до змін. Саме наша готовність до постійного розвитку, активного впровадження інновацій, оптимізм і здатність працювати в команді є визначальними факторами у досягненні успіху. 

Активним, дієвим і підприємливим дітям області, безперечно, знадобляться і поради Джессі Л. Джеймса, який поділився власними секретами та принципами життєвого успіху.

Юні учасники зустрічі буквально засипали гостей із США запитаннями,  адже вже зараз ця учнівська молодь шукає для себе відповіді на актуальні запитання: чим зайнятися, як реалізувати власний потенціал, як змінити життя країни на краще. Успіху зустрічі сприяла й атмосфера відкритості та взаєморозуміння, взаємної зацікавленості питаннями, що обговорювалися під час заходу.

Лідери самоврядування розповіли представникам американської делегації, чому саме тема лідерства така цікава для них: «Ми є лідери шкільного самоврядування і хочемо розвиватися, самостверджуватися, самоорганізовуватися, а також самовдосконалюватися». Діти-лідери посвятили гостей із США у члени ОРДК, пов’язавши їм кольорові галстуки.

По завершенню зустрічі Президент «Global Leadership Organization» подарував кожному з лідерів шкільного самоврядування свою книгу, в якій розповідається про 8 принципів лідерства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =