[ST-breadcrumb]


Відбувся обласний збір дітей-лідерів Київщини

24 березня відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування Київщини. Близько 100 дітей-лідерів та 37 педагогів-координаторів органів учнівського самоврядування районів та міст області гостинно вітали у приміщенні Палацу дітей та юнацтва міста Києва.

Цієї весни збір лідерів став не просто черговою робочою зустріччю, адже 10 років тому було створено обласну раду дітей Київщини. Ця подія стала головним акцентом заходу і визначила його пріоритети.

З чого все почалося, хто створив та активізував лідерський рух у регіоні, що вдалося реалізувати – десятиріччя обласної ради дітей Київщини у фактах і світлинах промайнуло за десять хвилин. Усміхнені школярі з фото стояли перед аудиторією збору вже як члени організаційного комітету ОРДК. Вони вже студенти, однак залишаються відданими обласній раді дітей і приходять на кожен збір, допомагають організувати роботу з дітьми.

 

Як і на першому зборі, учасників заходу вітала Тамара Нестерук, директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Тамара Василівна подякувала педагогам-координаторам органів учнівського самоврядування, завдяки яким лідерський рух розвивається і має перспективу. Підтвердженням цьому стали презентації різних за змістом проектів, реалізованих за участі дітей-лідерів у різних куточках області.

Місто Бровари зацікавило аудиторію досвідом участі у проектах інтернаціонального значення: співпрацею з міжнародними волонтерськими організаціями, участю у фестивалі з питань прав жінок у Франції.

Делегація з Переяслава-Хмельницького показала один з найбільш актуальних на сьогодні напрямів роботи  – різноманітні  заходи патріотичного змісту в рамках проекту «З Україною в серці».

Районна рада «АШКо» дітей Васильківщини презентувала механізм  формування ефективного медіапростору в навчальному закладі. А представники Таращанського району показали, як можна об'єднати учнівський колектив  ідеєю  створення на стінах школи карти рідного міста. 

 Під час виступів діти не тільки ознайомлювали з успішними проектами, а й запрошували приєднатися до їх реалізації своїх однодумців з інших регіонів. Зокрема, представники міської молодіжної ради «Майбутнє Славутича» запросили своїх однолітків до участі в інтелектуальній грі «Як стати мером» та у Міжнародному фестивалі дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича». Заступник голови міського учнівського парламенту Василькова ініціював проведення в області велоестафети.

Те, що юні лідери Київщини вміють злагоджено працювати в команді, всі пересвідчилися просто на зборі під час хакатону «Від ідеї – до втілення», який провела завідувач відділу соціальних ініціатив і партнерства Київського палацу дітей та юнацтва Долгова Олександра Валеріївна. Дискусія й колективне обговорення цікавих ідей дітей-лідерів стало імпульсом для розробки нових проектів обласної ради дітей Київщини.

Завершальним етапом збору була екскурсія до Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал». Сподіваємось, що перегляд експозицій музею подарував дітям не тільки багато позитивних вражень, а й низку цікавих ідей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =