[ST-breadcrumb]


Весняний збір лідерів учнівського самоврядування

100_2952У житті кожної людини обов’язково присутня ця пристань під назвою “Школа”. І, як би там не було, пам’ять про неї проносимо крізь усі роки.

—————————————————————————————————-

Добрим словом згадали рідну школу творчі й активні підлітки на районному зборі лідерів учнівського самоврядування, який проводився в 16 березня 2016 року в Іванківському районному ЦДЮТ під керівництвом кульорганізатора Тетяни Петрівни Голяк.

Готувалися до цього дня учні заздалегідь. Адже перед ними було непросте, але цікаве завдання: презентувати шкільну символіку (герб, девіз) . Приємно, що на пропозицію відгукнулися всі учасники й кожна дитина не лише із гордістю розповідала про символіку й традиціїї свого навчального закладу, але й знайшла для нього тепле щире слово.

Окрім того, лідери учнівського самоврядування скоординували свої дії в рамках обласного проекту “Засоби масової інформації”. Майже кожна школа району має свій друкований засіб. І не важливо, чи то оформлена від руки на ватмані стінівка, чи повноцінне друковане видання – у будь-якому випадку учні вкладають наснагу й душу. А обласний проект надає змогу яскраво представити перші здобутки юних журналістів і поповнити їх знання в цій галузі.

До Дня Здоров’я було вирішено провести акцію “Міняю цигарку на цукерку” із наступним представленням результатів у вигляді звіту.

У цей час заступник директора ЦДЮТ Наталія Леонідівна Харитонова ознайомила педагогів-організаторів, які прибули разом із своїми вихованцями, з актуальними положеннями проведення конкурсів у галузі учнівської творчості; із проведенням заходів в рамках відзначення 30-річниці Чорнобильської трагедії.

Наостанок діти мали можливість взяти участь в пізнавально-рольовій грі “Знаємо свої права – виконуємо свої обов’язки” (проводилася в рамках роботи над програмою Обласної ради дітей Київщини “Вивчаємо та реалізовуємо свої права”). Діти по черзі озвучували свої права та обов’язки, малювали емлему права, наводили конкретні приклади порушення прав дитини з боку школи, батьків і суспільства загалом.

Також учні позмагалися в командній грі “Реклама права” та поміркували над тим, що змінили б у правовій системі, якби стали Президентом країни.

Додому юні активісти від’їжджали в гарному настрої та сповнені нових задумів і планів.

Тетяна  Голяк,

     культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

 

100_2952

100_2954

100_2972

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =