[ST-breadcrumb]


Великодня подорож-2018

Вже другий рік поспіль, напередодні Великодніх свят, районна учнівська Рада самоврядування Обухівщини спільно з РЗ «Золотий Фазан» проводить квест «Великодня подорож». Цього річ, квест, який відбувся 3 квітня, проходив у рамках заходу «Великодня радість». Подібні форми виховної роботи направлені на популяризацію серед молодого покоління українських традицій та обрядів, пробудження поваги до національної культурної спадщини, сприяння розвитку різних життєвих компетенцій.

Перед початком квесту учасникам був проведений детальний інструктаж гри, пройшовши який, команди вирушили заданим маршрутом.
Кожна команда складалась з 8-ми представників двох навчальних закладів. Хто разом з ким буде долати нелегкий та заплутаний шлях – визначило попереднє жеребкування. Як тільки пролунав сигнал «старт», учасники чимдуж побігли виконувати завдання та розгадувати ребуси, відразу занурившись у позитивну атмосферу гри.
Цікаві ребуси, заплутані маршрути, традиції Великодня, реклама пасхального продукту, загадки, пантоміма та багато іншого чекало на учасників квесту, а допомагали їм у цьому кумедні «зайці-квестори», які зустрічали команди на кожному ключовому пункті. Організатори гри намагалися розробити такі завдання та ребуси, щоб вони були цікавими та різноплановими у виконанні.
Подорожуючи, діти виявляли неабияку винахідливість та вміння працювати в команді, знаходячись в екстремальних умовах, намагались мислити творчо та креативно. Адже необхідно було не лише виконувати завдання, відповідати на запитання, пов’язані з історією свята Пасхи, традиціями Великодніх свят, але й розшифрувати місце знаходження кожного з 10-ти ключових пунктів станційної гри.
Поки журі вели підрахунки, визначали переможців – дітей та дорослих  розважали своїм виступом учні Маловільшанської школи, вихованці гуртка «Співанка» Обухівського РЦТДЮ, керівник Ніконенко А.Л. Усі присутні залюбки брали участь у Великодніх веснянках та гаївках. Від початку і до завершення на заході панувала позитивна, святкова атмосфера.
Перед нагородженням до присутніх звернулась Шевченко О.О. (координатор РУРСО, ОРЦТДЮ), яка подякувала учасникам та квесторам за активну участь і привітала присутніх з прийдешніми святами.
На завершення члени журі квесту «Великодня подорож» Рудик С.І.. (керівник гуртка ОРЦТДЮ), Юнчик В.О. (координатор РУРСО, ОРЦТДЮ) оголосило переможців. Грамоти учасникам вручала голова районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини, Северин Алла.

Перше місце посіли команди Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дерев’янської ЗОШ І-ІІ ст., Краснослобідського НВК, Трипільської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце дісталось командам Підгірцівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.     Третє місце: у Великодмитровицької ЗОШ І-ІІІ ст., Долинянського НВК, Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Витачівської ЗОШ І-ІІ ст., Германівської ЗОШ І-ІІІ ст., Першотравенської ЗОШ І-ІІ ст.
Заохочувальними грамотами були нагороджені:
– за «пунктуальність» – Маловільшанська ЗОШ І-ІІ ст.;
– за «згуртованість команди» – Красненська ЗОШ І-ІІ ст., Германівська гімназія ;
– «за витримку» – Українська СЗОШ І-ІІІ ст. №2, Жуківцівська ЗОШ І-ІІ ст.
Захід завершився, а емоції залишилися. Втомлені, зате задоволенні, учасники поїхали додому.
Висловлюємо велику подяку колективу РЗ “Золотий Фазан” на чолі з Лали Давитидзе за надану територію для проведення заходу, допомогу в організації та проведенні квесту, особисто Лали Давитидзе за професійний внесок в оформлення ключових пунктів.
Вельми дякуємо учасникам квесту за розуміння, підтримку, сміливість.

Пишаємося нашими юними, кмітливими, завзятими квесторами (членами РУРСО), які вміють працювати в екстремальних умовах.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + three =