[ST-breadcrumb]


Вчимося демократії разом

    DSCN1697Під таким гаслом 29 – 30 жовтня в місті Києві відбувся Всеукраїнський   збір лідерів учнівського самоврядування  загальноосвітніх навальних закладів, у якому взяли участь діти-лідери з різних регіонів України. Київщину на заході представляли 5 активних й ініціативних лідерів обласної ради дітей Київщини та Сергій Снігірьов, координатор ради дітей та юнацтва міста Василькова.  

63835120

У ході всеукраїнського збору голова обласної ради дітей Київщини Юрій Момотенко презентував досвід діяльності ОРДК з питання співпраці з органами місцевої влади. Програмою заходу було передбачено й «живе» спілкування дітей у форматі «вільний мікрофон» з Кулебою Миколою Миколайовичем, уповноваженим Президента України з прав дитини.

DSCN1638

Атмосфера збору сприяла спілкуванню дітей, обміну досвідом: для лідерів проведено туристський квест, тренінгові заняття, екскурсійну програму. У підсумку заходу делегацію Київської області нагороджено грамотою Українського державного центру позашкільної освіти за активну співпрацю з органами місцевої влади. 

 

DSCN1659

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − five =