[ST-breadcrumb]


Усміхнися світові – й він усміхнеться тобі

zzzz029 Усмішка – дивна річ. З одного боку, нічого не коштує, а з іншого – може замінити людині всі багатства світу. Щасливий той, хто щодень простує життєвою стежиною з нею на вустах.

Поділися своїм гарним настроєм і він повернеться до тебе сторицею. Цю народну мудрість мали нагоду перевірити на собі вихованці та керівники гуртків Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, учні та вчителі ЗОШ району, які відзначили День Позитиву.

На один день приміщення Центру творчості та шкіл  перетворилися на незвідану країну, якою мали мандрувати  вихованці.

У Мудрій Книзі діти ділилися теплими словами, вписавши їх на сторінки фоліанту. Після того  команди захоплено збирали пазли зі смайликами. А потім – із радісним сміхом обмінювалися готовими картками зі своїми друзями й однокласниками.

Сподобався учасникам і «Мішечок емоцій». Адже в цьому завданні потрібно було зобразити ті почуття, назви яких були надруковані на кольорових папірцях. І в цьому маленьким артистам не було рівних.У захват привели пошукачів і цікаві запитання, які вони відгадували на швидкість та хвилинки ігр-розваг.

Мандруючи майстернями Центру творчості та класними кабінетами  команди крок за кроком наближалися до фінішу. І ось настала та мить, коли всі «ключі» зібрані. Які є таємниці приховувалися за ними? Подолавши нелегкі випробування, склали слова «Центр дитячої та юнацької творчості» та зображення веселих і смішних смайликів. З ними діти охоче й фотографувалися, тримаючи в руках кольорові кульки. На згадку про цей день маленька кулька залишиться в кожного. А ще – цілий рік не покине почуття радості. Адже так цікаво бігти на заняття до педагога, який ще вчора допомагав тобі розплутувати казкові таємниці.

Тетяна Голяк,

культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

zzzz029

DSCN4350

DSCN4340

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 12 =