[ST-breadcrumb]


Участь у Всеукраїнському зборі дітей-лідерів

] 3–5 травня на гостинній Черкаській землі вітали лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів з 24 регіонів України. Київщину на всеукраїнському зборі лідерів представляли члени обласної ради дітей Київщини з Васильківського району, міст Бучі та Борисполя.

Збір лідерів відбувався за підтримки Міністерства освіти і науки України, зокрема Світлани Володимирівни Бут, головного спеціаліста відділу позашкільної, виховної роботи та захисту прав дитини МОНУ.

Найактивніша молодь України ознайомилася з діяльністю Ліги старшокласників Черкащини, працювала  в тренінгових програмах та інтерактивних локаціях.

Тематика збору мала патріотичне спрямування, отож для дітей було організовано змістовну екскурсійну програму цікавими культурними та історичними об’єктами, якими славиться Черкаський край.  Музей Богдана Хмельницького на Чигиринщині, Чернеча гора в Каневі,  козацька столиця Чигирин… Юні лідери поринули у славну епоху козаччини, вклонилися Великому Кобзарю, насолодилися краєвидами Канева.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =