[ST-breadcrumb]


Творчий флешмоб “Нащадки Великої Перемоги” в Яготинському районі

6 травня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах Яготинського району відбувся творчий флешмоб «Нащадки Великої Перемоги», мета якого гідне вшанування подвигу Українського народу в Другій Світовій війні; увічнення пам'яті про загиблих воїнів та жертв війни.         

Захід проводився в рамках святкування  8 травня – Дня пам’яті та примирення та 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Ці заходи були і залишаються всенародним, адже наш обов’язок згадати усіх тих, хто загинув, тих, хто   вижив, але відійшов у вічність згодом, і тих – хто і донині показує нам гідний приклад любові до Батьківщини, і щирої віри у щасливе майбутнє нашої держави.

В заході прийняли участь близько 2 тисяч школярів нашого району, які вийшли назустріч один одному і взявшись за руки утворили «уявний ланцюг пам'яті » який підкреслює нашу подяку людям, що проливали свою кров, задля благополуччя сьогоднішнього дня.

Також до акції долучилися вихованці гуртка «Основи учнівського самоврядування» (Яготинського РБДЮТ), які узагальнили всю інформацію утворивши «ланцюг» на карті Яготинського району, довівши, що всі ми єдині в прагненні вшанувати наших дідів, прадідів, родичів, знайомих…

Ми маємо пам’ятати та шанувати цей подвиг, тому що завдяки їм ми сьогодні живемо, радіємо життю, виховуємо майбутнє покоління. «1939 – 1945, Ніколи знову».

Доземний уклін солдатам Другої світової війни!

aktivj, Копировать

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =