[ST-breadcrumb]


Толока вдалася на славу!

1 листопада 2019 року на базі на базі Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Ірпінської міської ради, відбулась обласна педагогічна толока «Організаційно-педагогічні умови діяльності координаторів органів учнівського самоврядування в умовах реалізації освітніх інновацій з дітьми-лідерами». Культорганізатор КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області, Анастасія Шпильова, відвідала даний захід. В новому інтерактивному форматі розглянули багато питань, отримали нову інформацію, випробували тренінг, результативно попрацювали в групах, розробили дійсно цікаві проекти.

Вже вкотре разом переконались, що доцільно організоване за змістом і формою учнівське самоврядування має потужний виховний потенціал, розвиває лідерські якості, формує соціальний досвід та ціннісні орієнтації, створює простір для самореалізації, сприяє усвідомленню особистістю своїх прав, свобод, обов’язків, самоствердженню в суспільно-значимій діяльності, захищає від негативних впливів соціального середовища, виховує активних громадян держави.

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері. Дякуємо організаторам та окрема вдячність за гостинність директору Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Ірпінської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + three =