[ST-breadcrumb]


Стажування лідерів органів учнівського самоврядування області в департаменті освіти і науки

IMG_780517 березня в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проведено стажування лідерів органів учнівського самоврядування області.

Учасниками заходу стали 16 дітей-лідерів та педагоги-координатори органів учнівського самоврядування Баришівського, Богуславського, Бородянського, Києво-Святошинського, Макарівського, Таращанського районів, міст Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького, Фастова.

IMG_7805

Директор департаменту Віра Борисівна Рогова презентувала дітям-лідерам структуру та зміст діяльності департаменту освіти і науки щодо організації освітнього процесу в області. Про досягнення діяльності обласної ради дітей Київщини у 2015 році та пріоритетні напрями роботи органів учнівського самоврядування районів, міст області розповів голова ОРДК  Юрій Момотенко.

IMG_7807

Учасниками заходу розглянуто пропозиції щодо подальшої партнерської співпраці обласної ради дітей Київщини та департаменту освіти і науки з питань удосконалення навчально-виховного процесу в навчальних закладах області. Також обговорено шляхи співпраці ОРДК зі студентською радою Академії муніципального управління, зокрема, проведення спільно з Академією молодіжного квесту для лідерів учнівського самоврядування «Місто майбутнього у твоїх руках».

IMG_7813

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =