[ST-breadcrumb]


Стажування дітей-лідерів у структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації

DSCN304316 грудня для дітей-лідерів органів учнівського самоврядування районів та міст області проведено стажування у структурних підрозділах Київської обласної державної адміністрації.

 Загалом у заході взяли участь  20 лідерів та 10 координаторів органів учнівського самоврядування  Бориспільського, Броварського, Васильківського, Вишгородського, Києво-Святошинського, Обухівського районів та міст Бориспіль, Бровари, Васильків, Обухів.

Цікавий і конструктивний діалог побудував з дітьми Андріяш Сергій Петрович, начальник служби  у справах дітей та сім’ї. Сергій Петрович  налаштував дітей на відкрите спілкування, відповідав на запитання щодо змісту своєї роботи. В управлінні молоді та спорту дітей-лідерів Київщини ознайомили з особливостями функціонування цього підрозділу Київської обласної державної адміністрації і його основними напрямами роботи.

IMG_0085

Слід зазначити, що таке стажування проводиться не вперше: активна юнь області вже мала можливість обговорити шляхи співпраці обласної ради дітей Київщини з головою Київської обласної державної адміністрації Володимиром Миколайовичем Шандрою, зустрітися з представниками різних структурних підрозділів КОДА.  Безперечно, такий досвід співпраці буде продовжено, адже в процесі стажування діти не тільки ознайомлюються з роботою Київської обласної державної адміністрації, а й здобувають навички прийняття управлінських рішень, розвивають лідерські якості.

IMG_0090

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + nine =