[ST-breadcrumb]


Новини

Районний збір лідерів

IMG_4421     Лідери – це ті, хто прагнуть зробити все якнайкраще, прагнуть бути першими, вести за собою слабших і намагаються покращити наше життя.

       Лідери ж районної ради учнівського самоврядування "Альянс" – це поєднання вищеназваних якостей та наявність у них бажання скоріше зустрітися один з одним.

        6 травня 2015 року на базі Баришівського ЦПР "Мрія" відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування. Перш за все ми разом з нашим координатором Аркушою Т.Г. обговорили план роботи, згадали всі наші зустрічі і підвели підсумки навчального року.

        Ми, звичайно ж, не могли не згадати про найближче свято, 70 – річчя – від Дня Перемоги. Лідери пригадали деякі події тих страшних років, що торкнулись історії кожної родини. Для вшанування памятті по загиблим 8 – 9 травня, учні виготовили власноруч маки – символи пам’яті. Виготовляючи ці квіти, вкладали душу та думали про світле майбутнє нашої країни.

       Після завершення майстер-класу, що провели для лідерів керівники гуртів Макарова Г.В., Дорошенко І.М. та Ювченко Н.В., ми поділились своїми враженнями та емоціями один з одним.

       Тепер кожен з лідерів має цю часточку душі – червоний мак. 
       Ми з нетерпінням чекатимемо наступної зустрічі!

 

М. Корж,

 голова прес – центру РРУС «Альянс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 15 =