[ST-breadcrumb]


Районний збір Лідерів учнівського самоврядування Яготинщини

Лідер це той, хто завжди попереду.

Той, кому не потрібно довго думати у хвилину,

Коли потрібна допомога

Чи вирішення важливого питання

Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються в нашому суспільстві. Лідери формують активну громадську позицію, яка сприяє розвитку учнівської молоді.

Участь в учнівських об'єднаннях сприяє виробленню в дітей певних якостей, а саме: відповідальність за доручену справу, за колектив, за все, що відбувається навколо; принциповість – уміння критикувати, належним чином сприймати критику; давати об’єктивну оцінку своїм вчинкам та вчинкам оточуючих; готовність долати труднощі; творче ставлення до дійсності, вміння виявляти ініціативу – ці якості, знадобляться дітям в подальшому житті, незважаючи на те, яку професію вони оберуть.

Саме тому 19 квітня 2016 року старшокласники нашого району зібралися на засідання районної ради дітей Яготинщини, у якому взяли участь 16 лідерів, з 14 шкіл району.

P4190037

Розпочалося засідання з виступу координатора Богомаз Яни Миколаївни, яка наголосила на важливість лідерського руху та плани на майбутнє. Далі, делегати від нашого району (Андрощук Вікторія та Форостяний Євген) відзвітували про поїздку до ОРДК (що відбулася 29-30 березня 2016 року в м. Фастів) та розповіли про плани, нові проекти, що плануються реалізовуватися на Яготинщині, про зміни до Статуту ОРДК.

Також, лідери учнівського самоврядування взяли участь в лідерській естафеті «З кожного по краплині… Або разом весело іти по дорозі», під час якої відбувся обмін досвідом у проведенні заходів, організаваних лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району.

P4190033

У ході пленарного засідання збору лідерів учнівського самоврядування Яна Миколаївна Богомаз наголосила, що проходить районний етап на кращий суспільно значущий проект «Проектуємо свою діяльність». Депутати, працюючи в малих групах, визначали пріоритети в створенні проектів.

У ході спільної праці кожен мав можливість проявити себе, свої здібності, тому результатом цього етапу засідання стало обрання голів та заступників комісій районної ради дітей Яготинщини.

Порядок денний зборів також передбачав вибори голови районної ради дітей Яготинщини та його заступників. На посаду було запропоновано 2 кандидатури Андрощук Вікторії та Рудь Ірини, вони представляли власну передвиборчу програму, яка була висвітлена в соціальній мережі ВК протягом тижня. Переважною більшістю голосів головою районної ради дітей Яготинщини обрано Андрощук Вікторію, ученицю Яготинського НВК № 2, а її заступником стала Рудь Ірина, учениця Яготинської ЗОШ № 1. Зауважимо, що голосування відбувалося таємно, як того вимагає регламент.

На завершеннявідбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між лідерами районної ради дітей Яготинщини.

P4190074

Програма збору була насичена, лідери плідно попрацювали, це дало змогу більше згуртуватися для вирішення найважливіших питань і проблем, які стоять перед лідерами учнівського самоврядування Яготинського району

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − four =