[ST-breadcrumb]


Районний збір лідерів учнівського самоврядування Києво-Святошинського району

IMG_233412 лютого 2015 року на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся плановий районний збір лідерів учнівського самоврядування, на якому були присутні представники 29 шкіл Києво-Святошинського району.

Традиційно збір відкрила Гончарук Тетяна Василівна, яка наголосила на використанні учнівського потенціалу в управлінні шкільними справами. Саме лідери мають бути елементом системи внутрішньошкільного управління, спрямованим на реалізацію конкретних проблем, удосконалення національно- патріотичної свідомості –  важливого соціального замовлення, яке поставлено перед школою Національною доктриною розвитку освіти. Тож і тема збору лідерів – немов проекція на події, які відбуваються сьогодні.

Незмінними гостями заходу були вихованці Вишнівської дитячої школи мистецтв. Юні бандуристки під керівництвом Матвійчук

IMG_2324 Світлани Миколаївни виконали композицію "Прокинься, моя Україно!" А учні Вишнівської третьої, в яких педагогічним колективом активно формується громадсько-активна особистість патріотів України, продемонстрували різні форми та методи патріотичного виховання, в тому числі музично-літературну композицію, присвячену героям АТО у виконанні учнів 8-Б класу та поетичну арт-виставу "Маруся Чурай" за романом Ліни Костенко у виконанні учнів 11-Б класу.

У другій частині збору лідери ділилися своїм досвідом роботи з питань національно-патріотичного виховання у школі, участі у благодійних акціях на підтримку бійців АТО.

IMG_2331Та найприємнішим моментом була посвята лідерів у члени організації РОД. Мироненко Анатолій Олександрович – голова Києво-Святошинської районної асоціації батьків школярів презентував лідерам прапор РОДу та бузкові галстуки, які урочисто пов’язали  методист районного методичного центру управління освіти, молоді та спорту Києво-Святошинської  РДА Гончарук Тетяна Василівна,  Мироненко Анатолій Олександрович – голова Києво-Святошинської районної асоціації батьків школярів, та педагоги – організатори.

Наша країна проходить шлях становлення в нелегкий час, коли до політичних, економічних, соціальних проблем додалися небезпечні зовнішні виклики, які становлять загрозу незалежності та цілісності України. Але світле майбутнє не за горами. Тож районна організація дітей Києво-Святошинського району демонструє всьому світові незламне бажання жити в суверенній, незалежній, розвинутій європейській державі. А потенціал у РОД – дійсно великий. Бо в школах району дуже багато молодих патріотів, які віддають увесь жар і горіння своїх сердець задля світлого майбуття України.

Лисенко О.О.,
методист РМЦ

IMG_2326

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 8 =