[ST-breadcrumb]


Районний збір лідерів ради дітей Полісся.  Весняна школа лідерів

 

         178

        25 травня лідери Поліського району зібралися на довгоочікуваний збір лідерів та відкриття «Весняної школи лідерів» на базі Радинського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ». На збір прибули голови учкомів шкіл району та їх заступники, педагоги-організатори.  На захід були запрошені всі директори НВО, методист відділу освіти Лук’яненко Н.П. та методист центру позашкілля Лук’яненко Р.С.  Організатори заходу – відділ освіти Поліської РДА,  КЗ ПРР «Поліський районний центр позашкільної освіти» та Радинське НВО.

        

На початку збору відбулося пленарне засідання районної ради дітей Полісся. Привітала всіх присутніх на зборі й відкрила «Весняну школу лідерів» Марія Володимирівна Циганенко, директор центру позашкілля.  Голова РДП Вакуленко Анастасія розповіла про досягнення та пріоритетні напрямки роботи районної ради дітей та надала слово для виступу кандидатам на посаду голови РДП. Про результати роботи  районного учнівського самоврядування, яке діє на Поліссі з 2006 року, розповіла Вікторія Володимирівна Нестерова, координатор учнівського самоврядування. Слово для привітання надали директору Радинського НВО, яка побажала всім плідної роботи й гарних вражень від перебування у стінах закладу.

         Наступним етапом у роботі школи лідерів була гра-подорож «Славна Україна!», яка мала патріотичне спрямування. Шляхом жеребкування створили команди лідерів та дорослих: «Чемпіони», «Найкреативніші», «Орли» та «Соколята».  Настрій учасників гри відразу  покращився, коли вони отримали карти та графік пересування по території, бо кожна команда хотіла перемогти. Подорожуючи, команди згадали про свою країну-неньку всю історію: походження назви «Україна», найважливіші дати в історії, відомих історичних постатей, пригадали козацькі пісні, вірші про Україну. Й перемогу здобула команда «Найкреативніші», яка була гарно обізнана з історією рідного краю. Усі команди отримали грамоти й масу позитивних емоцій від змагання.

         Потім було проведено патріотичну акцію «Квітуча Україна», мета якої висадити на клумбу, підготовлену лідерами Радинського НВО,  як згадку про збір, різні квіти від навчальних закладів району, відділу освіти та центру позашкілля. Трудилися і лідери, і директори, і методисти. Вийшла пишна, різноманітна клумба із макетом України у середині. Всі залишилися задоволені своєю працею, бо живе народ – живе й Україна!

         Голова РДП Вакуленко Анастасія провела ряд тренінгів із лідерами, обговорили питання щодо реформування комісій РДП та обговорили план роботи на 2016-2017 навчальний рік.

         У другій половині дня відбулися вибори голови РДП, бо діюча голова Вакуленко Анастасія – випускниця, яка вже залишає роботу в учнівському самоврядуванні в цьому році. Було подано 3 заяви від кандидатів на посаду голови РДП. Це Пархоменко Андрій, учень 7 класу Максимовицького НВО, Давидюк Надія, учениця 9 класу Радинського НВО, Конюшок Дарина, учениця 9 класу Мар’янівського НВО.

         Вибори  пройшли демократично, опоненти були дуже толерантні один до одного. Згідно підрахунку голосів головою РДП обрано Надію Давидюк, ученицю 9 класу Радинського НВО, Пархоменко Андрій посів посаду 1-ого заступника голови РДП, а Конюшок Дарина – 2-ого заступника. Лідери урочисто склали присягу на  вірність обраній ідеї, меті та завданням діяльності районної ради дітей Полісся, на вірність своїм виборцям.

            У ході роботи й відпочинку лідери залишали свої враження на «Стіні вражень і побажань».

            У кінці збору лідери виконали гімн ради дітей Полісся.

           Усі залишились задоволені своєю школою лідерів. Це тільки початок зборів такого рівня, тому ми сподіваємось, що кожен наступний збір буде більш цікавим й творчим.

          

 

 

Вікторія Нестерова,

координатор районного

учнівського самоврядування

 

 

239 101 104 107 155 166 178 195 199 206

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 19 =