[ST-breadcrumb]


Районна акція «Міняємо цигарку на цукерку»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗдоров’я – дивовижна річ. Без нього і найяскравіший день здається похмурим і сірим. Але, на жаль, багато з нас починають цінувати цей дар лише тоді, коли втратять.

 

 

 

————————————————————————————————————–

Саме на формування здорового способу життя, відповідального ставлення до свого здоров’я та духовного благополуччя оточуючих було спрямоване проведення загальнорайонної  акції «Міняємо цигарку на цукерку».

Лідери учнівського самоврядування за підтримки педагогів-організаторів, психологів, соціальних педагогів та класних керівників протягом 5-7 квітня 2016 року доклали чималих зусиль для залучення до акції своїх однолітків.

Команда лідерів, до якої входили голова та заступник учкому разом із головами шкільних комісій, підготували спеціальні скриньки та випустили інформаційні газети-плакати. Останні у доступній і популярній формі ознайомлювали учнівську молодь із негативним впливом тютюнопаління.

У школах протягом 3-х днів було встановлено спеціальні скриньки: «Цигарки», «Цукерки» та «Добрі справи», біля яких активісти лідерського руху разом із педагогами проводили обмін цигарок на солодощі.

Заключним акордом стали цикл лекцій, присвячений підтримці здорового способу життя та міні-гра «Заощаджені гроші». Дітям пропонувалося підрахувати загальну кількість витрачених на тютюн гривень, а потім поміркувати, що корисне й давноомріяне можна придбати за ці кошти.

А щоб акція не стала простою формальністю, із дитячих пропозицій, які школярі кидали до «Скриньки добрих справ» було вирішено створити барвистий колаж.

Тетяна Голяк,

культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

image004

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 1 =