[ST-breadcrumb]


Районний збір лідерів учнівського самоврядування “Альянс”

05 листопада 2014 року на базі Баришівського ЦПР "Мрія" відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування "Альянс". Незважаючи на те, що багато досвідчених лідерів уже закінчили школу і є студентами ВНЗ, можна з впевненістю сказати, що молоде підростаюче покоління – це гідна зміна випускникам. На зборі учні з загальноосвітніх закладів району, зустрівшись вперше, дуже швидко познайомились, креативно розказавши кожен про себе, про свої захоплення та спосіб життя.

Під час збору була проведена гра – конкурс "Чи гідний ти бути справжнім лідером", що складалася з 2 частин: інтелектуальний марафон та конкурс капітанів. Поділившись на 4 команди, лідери йшли нога в ногу один з одним, випереджаючи своїх конкурентів лише на кілька балів. Наші члени журі, а саме депутати РРУС «Альянс» на чолі з координатором учнівського самоврядування району  Загорулько Оксаною Володимирівною, визначили переможців. Розрив у результатах між командами був у кілька балів, саме тому без перебільшень можна стверджувати, що кожен з них гідний бути справжнім лідером!!!

Під кінець збору ми визначились з кандидатами на пост голови РРУС "Альянс". В учнів буде ще час подумати і зважити свій вибір, адже голосування відбудеться в грудні, на якому всі лідери зможуть свідомо віддати свій голос достойному, на його думку, кандидату.

Ми робитимемо все можливе, аби наше учнівське самоврядування працювало якомога активніше!!!

М.Корж,
депутат та голова комісії преси та інформації
районної ради учнівського самоврядування «Альянс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 11 =