[ST-breadcrumb]


Флешмоб “Ні – війні! Миру – ТАК”

Сьогодні, як ніколи раніше, в Україні склалася надзвичайно складна ситуація. У багатьох містах України проходять ативоєнні маніфестації на яких лунають призиви щодо стабілізації протистояння і заклики до збереження миру. Люди доброї волі рішуче кажуть: "НІ – війні! Миру – ТАК!

Наш мир, життя і здоров`я зараз залежать від витримки і стійкості наших військових. Ці мужні люди перебувають зараз у надзвичайно складних психологічних умовах та потребують нашої моральної підтримки.

Саме тому учні – лідери Яготинського району протягом минулого тижня (20-24 жовтня 2014 року),  провели флешмоб в підтримку нашої армії, під назвою «НІ – війні! Миру – ТАК!» (в рамка «Доброї справи»). Діти фотографувалися з антивоєнними закликами в руках, та передавали естафету учням наступної школи, яка й продовжувала даний флешмоб.

Підсумком нашої роботи стало підвищення почуття патріотизму, єдності та любові до Батьківщини. Ще одним плюсом  є те, що діти нашого  району спілкуючись між собою, утворювали нові «творчі союзи», знаходили нових друзів та однодумців.

Своїми закликами, діти показали, що вони хочуть, щоб наша країна була єдиною  і  їх тата не йшли на війну, щоб був мир на всій Землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 8 =