[ST-breadcrumb]


Акція “Зігрій українського солдата”

Учнівська Рада самоврядування міста Обухова спільно з міськрайонної організацією Товариством Червоного Хреста, представниками народної Ради майдану Обухова  за підтримки управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради, центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик» з 13жовтня по 24 жовтня 2014 року проводила благодійну акцію «Зігрій українського солдата». Мета акції – збір теплих речей для наших героїв-земляків.

 

Україна переживає непрості часи. Та саме завдяки героям, які борються за незалежність країни, наше місто ще не окутала пітьма війни.Вони, ризикуючи життям, борються за те, щоб ми з Вами спали спокійно.

Лідери самоврядування звернулись за допомогою до усіх навчальних закладів міста, громадських організацій та усіх бажаючих з проханням підтримати дану ініціативу. «Вже настала осінь і ми розуміємо, що нашими борцям за мир в країні стане ще важче нести свою шляхетну місію. Нашим солдатам вкрай необхідний теплий одяг, ліки, взуття тощо. Крім того, поспілкувавшись з волонтерами міста та представниками пунктів збору допомоги для військових, лідери склали приблизний список першочергових речей:
•    теплий верхній одяг;
•    тепле осіннє та зимнє взуття;
•    шкарпетки звичайні;
•    шкарпеток теплі;
•    балаклави.;
•    тепла білизна.;
•    рукавичок звичайних та теплих;
•    ліки та засоби гігієни.
Усі речі повинні бути темного кольору.

Активну участь в акції прийняли учні навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» Обухівської міської ради Київської області, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 м. Обухова, навчально – виховного комплеку «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Обухівської міської ради Київської області».

Учні із задоволенням намалювали малюнки, виготовили обереги у вигляді янголів, написали листи, в яких висловили щиру подяку воїнам – землякам, хто захищає  нашу рідну Україну. Діти у своїх роботах бажали  скрішого повернення визволителям  неушкодженими до рідних домівок.

У понеділок 27 жовтня 2014 року всі речі волонтери громадської організації «Обухівський майдан» відвезуть у місто Донецьк.

Лідри вважають, що спільними зусиллями можно допомогти нашим героям та підтримати їх у нелегку для всіх хвилину!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 11 =