[ST-breadcrumb]


Квест “Галопом по Європам”

30 вересня 2014 року  гурток ОРЦТДЮ «Лідер» (керівник О.О. Наєнко) провів квест «Галопам по Європах». В змаганні прийняли участь загальноосвітні заклади Обухівського району, кожна команда складалася з 6-ти чоловік, учнів 7-11 класів. Квест дав змогу підліткам в цікавій формі дізнатися корисну інформацію  про різні країни, зокрема були такі рубрики: хронологічні рамки, спорт, політика, освіта, культура, традиції та звичаї.

На кожній точці були квестори, гуртківці методом жеребкування витягували питання на які давали відповіді. Щоразу, як учасники давали правильні відповіді вони отримували бали, які в кінці квесту підраховувались та визначались переможці. Територіально точки розташовувались від зупинки «Піщана» до зупинки «Школа».

У нелегкій боротьбі за перемогу  перше місце посіла Германівська гімназія. Переможці були нагороджені грамотами. По закінченню заходу підлітки зізналися, що отримали масу задоволення, позитивних емоцій та корисної інформації.

Патріотичним було завершення заходу. Учасники квесту влаштували флешмоб, присвячений єдності України. Вихованці ставали на карту України, яка була зображена перед Районним центром культури та дозвілля, тримаючи в руках жовті та блакитні кульки .

Цей квест пройшов по – особливому. Тож побажаймо нашим учасникам сил та наснаги у наступних змаганнях, а нашій Україні – миру та злагоди!

Голова комісії преси та інформації,
Нагорна Катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 5 =