[ST-breadcrumb]


Проект обміну лідерів «Ви до нас, а ми до вас»

DSC0311917 лютого 2015 року у місті Фастові в рамках обласного проекту «Об’єднаймо школи» був реалізований міський проект обміну лідерів учнівського самоврядування між школами міста «Ви до нас, а ми до вас»,. Участь у проекті взяли  двадцять чотири  учня 9 та 10 класів.

В  ході проекту учасники  на один день пішли навчатись у іншу школу (відповідно до жеребкування), де познайомились із новою школою, новими педагогами та учнями, взяли участь у засіданні шкільної ради учнівського самоврядування.

18 лютого 2015 року учасники зібрались у Фастівському центрі позашкільної роботи, де мали можливість поділитись враженнями, заповнити  анкети та підвести підсумки проекту. Учням дуже сподобалось: «З’явилось дуже багато нових друзів», – розповідає Надійка, учасниця проекту,учениця НВК.  «Я зрозумів, наскільки я люблю свою школу!», – зауважує Дмитро, учасник проекту, учень ЗОШ№7. Є багато бажаючих взяти участь у проекті у наступному році. На згадку про цей захід, учні оформили плакат з побажаннями один одному.

DSC03117

DSC03113

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 9 =