[ST-breadcrumb]


Проект «Майстерня Діда Мороза»

100_1488Ще за місяць до Нового року в усіх школах району та Центрі дитячої та юнацької творчості панував святковий настрій. Адже  шкільні та навчальні кабінети перетворилися на Майстерню Діда Мороза, де завзято порядкували його спритні помічники – здібні гуртківці.

Проект мав на меті не лише виготовлення новорічних подарунків, прикрас і сувенірів, а, насамперед, залучення дітей та учнівської молоді до активних,  змістовних форм проведення дозвілля, виховання культури поведінки та спілкування в процесі виконання спільних завдань.

І помічники Діда Мороза впоралися із всіма нелегкими завданнями. Діти проявили творчу активність,  навчилися новим видам рукоділля. А під час декорування класних кімнат та робочих кабінетів гірляндами, сніжинками, малюнками, іграшками діти по-справжньому збагнули,  що їх спільний дім потрібно шанувати.

Гуртківці стали авторами чудових новорічних подарунків, прикрас, сніжинок, листівок, композицій,  А штучні ялинки, виготовлені дітьми з великою любов’ю та старанням зберегли життя не одній вічнозеленій красуні.

Крім цього, до наймолодших гуртківців Іванківського Центру дитячої та юнацької творчості завітала новорічна казка разом із улюбленими героями – Мальвіною, Буратіно, Карлсоном, Бабусею-Ягусею, Котом Матвієм і, звичайно ж, такими довгоочікуваними Дідом Морозом і Снігуронькою, ролі яких виконували вихованці гуртка «Школа лідерів» Катерина Фещенко, Анастасія Давиденко, Анастасія Ярмоленко, Анастасія Лозенко, Юрій Сергієнко, Анастасія Павленко.

Тетяна Голяк,
культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

100_1604

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =