[ST-breadcrumb]


Про заходи проведені в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в Яготинському районі

Раз добром нагріте серце вік не прохолоне

Т. Г. Шевченко

 

Протягом 10-ти років з метою збору коштів для лікування хворих дітей проходить благодійна акція «Серце до серця». На зібрані кошти закуповується медичне обладнання для безкоштовного користування в дитячі обласні лікарні України.

Цього року, з 4 до 24 квітня 2016 року,було органовано ХІ Всеукраїнську благодійну акцію з метою збору коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень в обласні лікарні.YycNmC7jW78

Учні нашого району також долучилися до ХІ Всеукраїнської акції «Серце до Серця»,  «Врятуй життя дитини». Діти організовували ярмарки для збору коштів.

Також з ініціативи волонтерських загонів було запрошено до збору коштів учнів та вчителів школи, підприємців, працівників установ та всіх небайдужих жителів району. Батьки разом з дітьми залюбки долучалисядо проведення доброчинних заходів готуючи власноруч безліч домашніх смаколиків. В такі дні фойє шкіл перетворювалося на маленький живий ярмарок-продаж. Тут діти могли придбати: пиріжки, тістечка, печиво, торти,рулети, бутерброди та багато інших виробів. Все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами.3MKQmNEPQcY

Атмосфера на таких ярмарках – невимушена і жвава. Скрізь лунав гамір,жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який вони вкладали частинки своїх сердець.

Доброчинна акція припала до вподоби кожному: батьки, залучені дітьми до благородної справи, діти, маючи можливість посмакувати випічкою, та вчителі, втішаючись гарним настроєм своїх учнів.

Завдяки такій злагодженій роботі юним волонтерам Яготинського району, для обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень було зібрано та перераховано 5351, 95 грн.

Дякуємо всім небайдужим! i_HtEV1nXbw OIcxk12V0Q8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 5 =