[ST-breadcrumb]


Підписано угоду про співпрацю обласної ради дітей Київщини та департаменту освіти і науки

IMG_792826 травня  2015 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду з керівниками місцевих органів управління освітою у приміщенні  Хотівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" Києво-Святошинського району. Програмою наради було передбачено підписання угоди про співпрацю  обласної ради дітей Київщини та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

У роботі наради  взяли участь: в.о. директора  департаменту освіти і науки Рогова В.Б., директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сакаєва С.В., голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Цикалюк А.Д., ректор КНЗ КОР «Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів» Осадчий І.Г., керівники структурних підрозділів департаменту освіти і науки, керівники місцевих органів управління освітою.

Для підписання угоди про співпрацю  обласної ради дітей Київщини та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, презентації діяльності ОРДК на захід було запрошено голову ОРДК Момотенка Юрія. У нараді також взяли участь  заступник голови ОРДК Ревенко Анастасія та діти-лідери учнівського самоврядування з Києво-Святошинського району.

Лідерський рух на Київщині розвивається досить активно, департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Центр творчості дітей та юнацтва Київщини постійно сприяють цьому розвитку. Підписання угоди про співпрацю обласної ради дітей Київщини та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації – це черговий крок до удосконалення механізмів спільної діяльності, досягнення кращих результатів у роботі з дітьми та учнівською молоддю.

IMG_7928

IMG_7921

IMG_7934

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + four =