[ST-breadcrumb]


Під знаком лідерства

IMG_1155

В останній день вересня, коли ми відзначаємо чудове свято Віри, Надії та Любові, члени учнівського самоврядування Іванківщини отримали ще одну прекрасну нагоду поспілкуватися й зібратися разом:  на базі районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся перший у цьому навчальному році збір лідерів.

Педагогічний колектив закладу радо зустрічав делегації зі шкіл району. А культорганізатор Центру творчості Т.П. Голяк та практичний психолог Н.В.Бабенко підготували для юних лідерів цікаву та насичену програму.

Після урочистого відкриття збору під Гімн України дружній учнівській родині було представлено її нових членів, які прийшли на зміну цьогорічним випускникам. Загалом, як і минулого року, учні мають можливість працювати в різноманітних комісіях, яких нараховується до десятка.  Різноманітні за формами та видами роботи, вони охоплюють всі ланки шкільного життя й надають можливість юним лідерам якнайкраще реалізувати свій творчий та організаторський потенціал.

Велика увага приділялася вихованню школярів середньої ланки, що прийдуть на зміну нинішнім лідерам. Діти з цікавістю слухали й обговорювали план роботи на перший семестр, вносили свої пропозиції бачення тих чи інших актуальних проблем.

Після організаторської частини заходу на юних лідерів чекав патріотичний квест «Україна – єдина країна». Учасники, яких розділили на дві команди (за кольорами державного прапора) мали почергово пройти маршрут із п’яти «станцій». Ними в цей урочистий день стали кабінети Центру творчості. На дітей чекали найрізноманітніші завдання:  вікторини на знання історії та культури, відомостей про видатних українців, складання пазлів за мотивами картин Марії Приймаченко,  написання побажань Україні на яскравій карті. За кожне вірно виконане завдання діти отримували зображення обласних  гербів,  що символізувало єдність і неподільність нашої країни. 

Заключним акордом заходу стали пісні «Україна – це ми», «Україна» у виконанні Андріани Лещенко (районний ліцей), Інни Ягодинської (Іванківська ЗОШ №1) та спільна фотографія учасників квесту.

 Тетяна Голяк,

культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

IMG_1155

IMG_1159

IMG_1120

100_2385

IMG_1106

100_2388

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 11 =