[ST-breadcrumb]


ПАМʼЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО

IMG_9047З метою відзначення 70-ї річниці закінчення Другої Світової війни та вшанування Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги в Радинському НВО Поліського району проводилася цілеспрямована робота протягом тижня, першочерговим завданням якої було: консолідація суспільства, національно-патріотичне виховання та пам'ять про тих, хто приніс довгоочікувану Перемогу.

Учні впорядкували обеліски, могилу Невідомим солдатам, висіяли квіти. Десятикласники допомогли вдові учасника бойових дій М.Д. Вишневській впорядкувати присадибну ділянку. Учні 5 та 11 класів виготовили стилізовані червоні маки для всього колективу НВО. Переглянуто фільми про Велику Вітчизняну війну учнями 6 – 7 класів. Учні 2-5 класів  відвідали шкільний музей та переглянули нову експозицію, що висвітлює подвиги воїнів, які нині боронять Україну. З учнями 1 класу класовод Надбережна Н.О. провела екскурсію до пам'ятників, обелісків та могил Невідомим солдатам.

8 травня  проведено загальношкільну лінійку, присвячену Дню пам'яті та примирення, на яку були запрошені наші земляки – воїни АТО: лейтенант, командир взводу Кононенко Віталій, механік-водій Полегенько Роман, снайпер Яценко Сергій,  командир диверсійно-розвідувальної групи Полуектов Олексій.

Директор школи звернулася до присутніх із словами значимості відзначення Дня пам'яті та примирення. Лейтенант Кононенко Віталій у своєму виступі підкреслив значення вшанування подвигу українського народу, його визначний внесок у Перемогу антигітлерівської коаліції у Другій Світовій війні.

На зустрічі із старшокласниками командир  диверсійно-розвідувальної групи Полуектов Олексій зробив наголос на переоцінці цінностей у людському житті. Підкреслив, що перемога в АТО української армії обов’язково буде, а молоде покоління вже буде розбудовувати державу.

Воїнам вручили живі квіти, сфотографувалися на пам'ять.

 

Педагог-організатор
Радинського НВО
Романенко Марина

9013

 

 

 

 

 

 

 

9028

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9022

 

 

 

 

 

 

 

IMG_8989

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_9041

 

 

 

 

 

 

 

1120

 

 

 

 

 

 

 

9028

 

 

 

 

 

 

 

1128

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + thirteen =