[ST-breadcrumb]


Обласна рада дітей Київщини – керівний орган самоврядування дітей та учнівської молоді Київської області

IMG_113680 активних, потенційних, енергійних, розумних та відповідальних хлопців та дівчат, яких об’єднує прагнення корисних, результативних змін, вирішення багатьох проблемних питань, що існують у дитячому та молодіжному середовищі, власного всебічного розвитку, самоствердження, згуртування навколо своїх ідей якомога більшої кількості дітей та дорослих.

Відповідні структури створені і на районних та міських рівнях. У навчальних закладах до моделі учнівського самоврядування підійшли творчо, враховуючи побажання та можливості колективу, адаптуючи шляхи впровадження самоврядування дітей та батьківської громадськості до умов своєї життєдіяльності.

Багато цікавих ідей, думок, проектів планується, реалізовується і вже реалізовано дітьми-лідерами та їхDSC07293 координаторами, педагогами-консультантами, помічниками. Сотні активних, неординарних, творчих хлопців та дівчат, педагогів, батьків запалилися ідеєю створення міських, районних та обласного органів самоврядування дітей. І не просто створення, а налагодження системної, ефективної, результативної, цікавої та змістовної роботи. І вже маємо певні результати.

Сподіваємося, що наша діяльність стане у пригоді та буде цікавою усім, кого хвилює питання розвитку самоврядування дітей та учнівської молоді. А для нашого дружного колективу можливість знайти нових друзів, партнерів, однодумців. Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом.

Ми дякуємо усім, хто підтримав дитячу ініціативу, задуми дітей-лідерів та творчих педагогів, сприяв розвитку вмінь і навичок юних депутатів, допомагав їм набувати нових знань, нового досвіду.

 

 

Статут обласної ради дітей Київщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 1 =