[ST-breadcrumb]


«Об’єднаймося! Бо ми є діти свого народу!»

       

      025   Під таким гаслом 02 грудня  2016 року на базі Луговицького НВО відбувся  збір лідерів Поліського району.  Мета збору: зустріч з інспектором ювенальної превенції Іванківського відділу Вишгородського відділення Головного управління Національної поліції в Київській області; представлення новообраних голів та заступників комісій РДП; робота в комісіях та створення власних проектів.

        

        На зборі лідерів були присутні:   директор КЗ ПРР «Поліський РЦПО» М.В.Циганенко, керівник гуртка музейної справи  КЗ ПРР «Поліський РЦПО» Лук’яненко Н.П., інспектор ювенальної превенції Іванківського відділу Вишгородського відділення Головного управління Національної поліції в Київській області Хоменко Н.С., координатор учнівського самоврядування району Нестерова В.В., педагоги-організатори НВО, лідери РДП. 

         Усіх радо зустріла й вітала у стінах свого навчального закладу Світлана Василівна Буряк,  директор НВО, яка побажала всім гарної та плідної праці й надала слово голові  учнівського самоврядування Луговицького НВО Буряк Інні. Голова учкому запропонувала лідерам району взяти  участь  у патріотичній акції  «Хай буде мир! Хай будем ми!»:  на коло зі стрічок, яке знаходилось на сцені, кожен лідер повинен прикріпити свій соняшник (заздалегідь підготовлений), у серці якого знаходиться емблема чи герб учнівського самоврядування школи та РДП, – і першою прикріпила свій соняшник. Мета даної акції полягає в єднанні всіх заради миру. Лідери Полісся таким чином підкреслили свої вболівання за долю України-неньки та за життя її синів – бійців на сході країни.  Проведення збору супроводжувалося піснями  у виконанні  учениць Луговицького НВО.

         Потім Інна ознайомила присутніх із  структурою учкому школи та з роботою учнівського самоврядування, наголосивши на тому, що в основному діяльність комісій НВО спрямована на національно-патріотичне виховання учнівської молоді, перерахувала ряд проведених заходів, які несуть у собі любов до батьківщини й гордість за історію країни та за її перемоги.

         Марія Володимирівна Циганенко, директор КЗ ПРР «Поліський РЦПО», привітала  учасників збору  й представила лідерам інспектора ювенальної превенції Іванківського відділу Вишгородського віділення Головного управління Національної поліції в Київській області Хоменко Наталію Святославівну,  яка підготувала для лідерів змістовну бесіду із ситуативними завданнями на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальнсть підлітків». Лідери довідалися про свої права та про  свої дії під час зустрічі із інспекторами поліції та в ситуаціях, які порушують закон.

         Голова ради дітей Полісся Надія Давидюк представила новообраних голів та заступників комісій РДП. Комісія з питань реклами та зв’язків з громадськістю (інформації, піару та партнерства): голова – Пузійчук Марина (Залишанське НВО), заступник – Балинець Микола (Володарське НВО); комісія освіти та захисту прав дитини: голова – Буряк Інна (Луговицьке НВО), заступник – Лєбедєва Світлана (Красятицьке НВО): комісія  екології спорту та здорового способу життя: голова – Пархоменко Андрій (Максимовицьке НВО), заступник – Косяк Інна (Вовчківське НВО); комісія культури, дозвілля та волонтерської діяльності: голова – Конюшок Дарина (Мар’янівське НВО), заступник – Білько Ірина (Радинське НВО). Всі присутні привітали оплесками новий склад, й нові «керівники» відразу розпочали засідання своїх комісій, щоб познайомитися із членами комісій та розпочати роботу над новими проектами. Розпочалося бурхливе обговорення, створення нових ідей, різноманітних заходів у межах діяльності кожної з комісій.

         Педагоги-організатори разом із Марією Володимирівною обговорювали заходи  Центру позашкілля, які заплановані на грудень і січень.

         Після обговорення у комісіях розпочалася презентація головами та заступниками нових проектів. Всі проекти  здобули схвалення лідерами. Голови комісій зобов’язалися дооформити проекти згідно з вимогами й у найкоротші терміни розповсюдити між навчальними закладами району.

         Завершальним акордом була «Кулька вражень та побажань», на якій учасники збору висловили своє задоволення цим заходом, були щасливі від отриманих емоцій, дякували за плідну роботу у своїх комісіях, за нові знайомства та перспективи зустрічатися частіше, бо дехто вперше був на такому зборі.

         Лідери РДП вдячні господарям Луговицького НВО, які приймали учасників у своїй школі, й готуються втілювати свої проекти в життя й зустрітися якнайшвидше, щоб прозвітувати про результати своєї роботи.

Вікторія Нестерова, координатор учнівського самоврядування

]Digital Camera  013 015 016 021 025 043 045 046 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =