[ST-breadcrumb]


Обласна літня Школа лідерів учнівського самоврядування Київщини

IMG_1608Невеличке затишне містечко Володарка днями стало центром цікавих і бурхливих подій: 25 – 27 серпня цього року тут зібралася найактивніша молодь Київщини на літню Школу лідерів учнівського самоврядування. Представників з усіх районів та міст області гостинно приймали в Комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів». На цю зустріч 100 дітей та 37 педагогів-координаторів органів учнівського самоврядування чекали з нетерпінням. Хоча діти і спілкуються протягом року під час обласних зборів лідерів, в  інтернет-мережах і по телефону, однак саме літня Школа для лідерів Київщини стає дійсно тим каталізатором, який стимулює працювати над собою, проявляти ініціативу,  брати участь у різних цікавих акціях, творчих проектах.

За задумом КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», який є незмінним організатором обласних  заходів з дітьми-лідерами, під час літньої Школи реалізується декілька важливих завдань. Це, безперечно, навчання на  тренінгових, лекційних заняттях, практикумах. Надзвичайний потенціал мають різноманітні форми роботи в групах і спільна розробка та проведення розважальних програм, інтелект-шоу, театралізованих презентацій, зустрічі з цікавими людьми, фахівцями в різних галузях тощо.

         Цього року лейтмотивом заходів літньої Школи стала 25-а річниця незалежності України, виховання патріотизму в молоді, ідея національної гідності.

IMG_1646

Уже в перший день Школи діти-лідери стали безпосередніми організаторами й учасниками шоу-програми «Квітни, Україно!». Креатив та інтерактив розробників і ведучих свята, кипуча енергія дітей, гумор і життєрадісність – усе це здружило тих, хто приїхав на обласний збір лідерів уперше. А «корифеї» органів учнівського самоврядування, зокрема обласної ради дітей Київщини, утвердилися в думці, що із задоволенням  приїжджатимуть на обласні збори знову й знову.

IMG_1708

Узагалі три дні літньої Школи лідерів у Володарці промайнули для дітей досить швидко, адже захід був дуже насиченим. Юні лідери показали, що вміють не тільки творити й розважатися. Зокрема, 26 серпня на них чекала зустріч у дискусійному клубі з цікавими й шанованими співрозмовниками. Так,  Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор з науково-методичної роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук, доцент запросила дітей до обговорення питання особливостей нових реформ у галузі освіти України, значення освіти для формування особистості лідера. Костянтин Климчук, керівник Білоцерківського міського  осередку Всеукраїнського громадського об’єднання  «Просвіта молода»  обговорив з юними лідерами  значення патріотизму для консолідації української нації, збереження суверенітету і цілісності нашої держави. Випускник Української академії лідерства Ярослав Шургот відповів на запитання дітей щодо нового формату навчання, що будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання і вдосконалення.

IMG_1755

IMG_1781

IMG_1796

Свої ділові якості діти продемонстрували й під час тренінгових занять, а також у ході засідання обласної ради дітей Київщини, на якому було розглянуто й затверджено зміни до статуту обласної ради дітей Київщини. Захопленість загальною справою, вміння працювати в команді учасники літньої Школи лідерів продемонстрували під час флешмобів «Рушник єднання», «Прапор миру» та інтелектуального шоу «Україна – європейська держава».

IMG_1824

 

Кожного вечора, збираючись разом, діти ділилися своїми емоціями,  враженнями і сподіваннями під час традиційної «свічі», співаючи під звуки гітари:  «Все буде добре для кожного з нас, Все буде добре, настане наш час…». Віримо, що слова цієї мегапопулярної пісні стануть пророчими як для дітей-лідерів Київщини, так і для України в цілому.

IMG_1857

IMG_1886

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 12 =