[ST-breadcrumb]


Обираючи професію — обираєш майбутнє

100_1817В наш час швидкісного розвитку для молодого покоління вибів професії  не лише не втратив актуальності, але й набув нового змісту. Дуже важливо, щоб майбутня професія була не лише престижною, прибутковою, а й цікавою, приносила задоволення, давала змогу самоутверджуватися, зрештою дарувала позитивні емоції.
Допомогти молоді у професійному самовизначенні була покликаний круглий стіл  «Правильний вибір професії – успішне майбутнє», що був організований 25 березня у рамках чергового  районного збору лідерів учнівського самоврядування на базі ЦДЮТ. У ньому взяли участь діти-лідери та педагоги з усього Іванківського району.

Про важливість вибору майбутньої професії (адже, обираємо не тільки роботу, обираємо долю) говорили  багато. Але найпереконливішим залишається приклад  сучасників. На круглий стіл в Іванківський ЦДЮТ завітали шановані земляки: Павло Якович Смовж(редактор районної газети «Трибуна праці», заслужений журналіст України), Ірина Федорівна Черненко (завідуюча виробництвом Іванківського хлібокомбінату),Оксана Миколаївна Чепрасова (перукар-модельєр), В’ячеслав Петрович Кольпиш (начальник дільниці випробування виробів ПАТ «Промінь»). Усі вони — яскравий приклад того, як заняття улюбленою справою допомагає стати справжнім професіоналом, домогтися успіхів, визнання та вдячності від тих людей, яким допомагають щодень зробити життя кращим, яскравішим. Гості з радістю розповідали про історію свого трудового шляху, особливості професії, описували свій робочий день  – його радощі та напружені ситуації, які інколи трапляються. 
Усі щиро бажали дітям свідомо ставитись до вибору професії, прислухатися до своїх інтересів, бажань, обирати саме СВОЮ стежку. Учнівська молодь теж була задоволена з можливості поспілкуватися з іменитими земляками ближче. Діти запитували про те, як кожен із них ставиться до своєї справи життя, які почуття відчуває, приходячи вранці на робоче місце. Цікавило учнів також і те, як саме кожен із гостей зробив  цей найважливіший вибір у своєму житті — вибір професії. 
Усі учасники круглого столу мали змогу переглянути презентацію, підготовлену Горностайпільським НВО за результатами втіленого ними проекту  "Обери своє майбутнє", який включав ігри,  конкурси, виховні години, стінгазети, зустріч з представниками професій, екскурсії на пошту, в лікарню, тренінги, участь у районному КВК. 
100_1814Обговорювали на зборі лідерів учнівського самоврядування й інші важливі питання. Зокрема, велика увага була приділена ознайомленню з проектом громадянсько-патріотичного виховання « Моя країна – Україна, Київщина – серце України», який діти та учнівська молодь будуть реалізовувати  протягом 4 років. Його мета –  формування патріотизму юних українців, самовідданості, активної громадянської позиції, особистої відповідальності і дієвості за долю та єдність країни.
А одним із його заходів   є участь у фотоконкурсі «Пам'ять крізь віки», який лідери розпочнуть виконувати уже з березня цього року. 
За традицією і цього року всі осередки учнівських само врядувань візьмуть участь в природоохоронній акції «День Землі. День  довкілля» в рамках якої в закладах району буде проходити акція «Алея учнівського самоврядування» (насадження дерев, кущів).
Тетяна Голяк,
культорганізатор Іванківського ЦДЮТ 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 9 =