[ST-breadcrumb]


Новорічні пригоди Лунтика в Переяславі–Хмельницькому

IMG_702629 грудня в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького вихованці вітали інопланетянина Лунтика на новорічному святі.

Лунтик не знав як треба святкувати новорічні свята, але він дуже хотів навчитися, й зробити дитяче свято добрішими та веселішими. Проте йому хотіли завадити підступні Вупсень, Пупсень та Баба Яга, яка навіть переодяглася в костюм Діда Мороза й намагалися зіпсувати свято Лунтику і дітям. Вони привели з собою жадібних жуків (вихованці хореографічної студії «Перлина»), які змагалися з дітьми в цікавих естафетах та конкурсах.

Невиховані, ледачі бешкетники Вупсень і Пупсень навіть на святі спромоглися знаходити для себе неприємності. Проте їм притаманні усі дитячі бажання, а також вони по-своєму талановиті адже  уміють добре танцювати і проводити ігри. Тому після чаклування маленьких чарівниць (акробатично-хореографічна студія «Фантазія») неслухи та злюки стали добрішими та вихованішими. А Лунтик в свою чергу навчився водити хороводи  із Дідом Морозом та Снігурочкою та святкувати новорічні свята.

IMG_7023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 4 =