[ST-breadcrumb]


Новорічне свято для лідерів учнівського самоврядування

IMG_30809 січня 2015 року 120 найбільш активних дітей-лідерів Київщини зустрілись у місті Біла Церква біля новорічної ялинки. Саме тут на базі Білоцерківського будинку художньої творчості  відбулось обласне новорічне свято «Різдво у Білій Церкві» для дітей-лідерів учнівського самоврядування.

Захід проводили у форматі новорічного карнавалу, під час якого діти подорожували казкою разом з Червоною Шапочкою та Джеком Горобцем, брали участь у конкурсах, демонстрували свої таланти.  Крім того, делегації від районів, міст області підготували для учасників дійства творчі креативні вітання. Отож, свято вдалося на славу. Учасники новорічного карнавалу обмінялися символічними подарунками, які виготовили власноруч. Також діти-лідери взяли участь у Всеукраїнській патріотичній акції «Миколайчики для героїв»: виготовили ангелів, обереги, патріотичні сувеніри для воїнів АТО.

Відбулось це яскраве дійство завдяки представникам обласної ради дітей Київщини та федерації учнівських організацій «Єдність» м. Біла Церква.

IMG_3006 IMG_3056 IMG_2952 IMG_2905 IMG_2788 IMG_3137 IMG_3142

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + seventeen =