[ST-breadcrumb]


Не дамо СНІДу шанс!

P1010614Першого грудня в  загальноосвітніх закладах  Іванківського району стараннями лідерів учнівського самоврядування було проведено ряд заходів у рамках акції «Не дай СНІДу шанс!».

 

————————————————————————————————————–

   Практичні психологи у ході бесід-розповідей наголосили на важливості застосування  правил безпечної поведінки у повсякденному житті. Був проведений флешмоб «Слова, що творять дива» (до якого долучилися і молодші школярі) – учасники вишикувались таким чином, щоб утворилися слова  «добро», «любов», «мир», «СНІДу – "НІ"». Лідери учнівського самоврядування  підготували символічну петицію «Я обираю життя без ВІЛ/СНІД»  і кожен з дітей мав змогу підписатись під нею.

    Активісти учнівського самоврядування розробляли й захищали плакати соціальної реклами, присвячені проблемі СНІДу. Велике зацікавлення юнаків і дівчат викликав перегляд тематичних відеороликів, присвячених проблемі безпечної поведінки.

    Користувалися в учнів популярністю й так звані «Машрути безпеки». У формі захоплюючого квесту діти дізнавалися про шляхи зараження небезпечною хворобою та про шляхи його уникнення.

   В Іванківському районному Центрі дитячої та юнацької творчості гуртківцям було запропоновано вправи на формування толерантного ставленя «Простягни руку хворим на СНІД». Вихованці писали на символічних кольорових долоньках побажання людям, які волею долі отримали позитивний статус ВІЛ-СНІД та прикріплювали їх на зображення земної кулі. 

Тетяна Голяк,

культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

DSCN4862 908 01 сн P1010614

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =