[ST-breadcrumb]


Навчання дітей-лідерів Києво-Святошинського району

DSCN09304 грудня 2015 року у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулось заняття лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району. Відкрила захід методист районного методичного центру Гончарук Тетяна Василівна, яка, ознайомивши присутніх з програмою збору, представила гостей – народного депутата України Гаврилюка Михайла Віталійовича, членів громадського об’єднання «Козацькі звитяги», учасників антитерористичної операції тощо.

 

Михайло Віталійович розповів дітям-лідерам  про свою діяльність,  подякував дітям і педагогам за їх активну участь у волонтерській роботі. Директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Лахтадир Ангеліна Миколаївна коротко розповіла про діяльність очолюваного нею закладу, який підпорядкований Державній службі України у справах ветеранів війни  та учасників АТО. Спеціалісти Центру разом із волонтерами, громадськими організаціями, громадою міста активно допомагали і продовжують допомагати учасникам АТО та їх сім’ям. Голова районної асоціації батьківської громади А.О. Мироненко подякував всім школам за їх активну участь у волонтерській діяльності.

Другу частину заходу для лідерів учнівського самоврядування проводили Трофімова Вікторія та Поляк Світлана, представники молодіжної організації «YMCA Боярка». Вони провели для лідерів тренінг, під час якого  відбулася креативна робота в групах – створення колажу «Портрет лідера», вказуючи його основні якості. На завершення учасники заходу переглянули ролики про типи поведінки у команді.

DSCN0951

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =