[ST-breadcrumb]


Наш населений пункт – частинка України

IMG_9216Протягом грудня 2015 року – січня 2016 року комісією культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя районної ради дітей Васильківщини «АШКо» реалізовувся проект «Наш населений пункт – частинка України». Даний проект зорієнтований на те, щоб кожен орган учнівського самоврядування презентував свій населений пункт у вигляді відеофільму або презентації так, щоб захотілося туди приїхати, відвідати та переглянути історичні пам’ятки та красу рідного дому.

Загалом було представлено 16 проектів із 16 навчальних закладів Васильківського району та розміщено для перегляду на сайті Васильківського РЦДЮТ. Кожен проект  – це креативний та пошуковий підхід, що демонструє красу та унікальність кожного населеного пункту району.

Зараз на сайті Васильківського РЦДЮТ (адреса сайту – http://cdut-vasrajon.at.ua) триває голосування за кращий проект у номінації «Вибір народу». Якщо Вам цікаво пізнавати Київщину, відвідайте сайт, перегляньте проекти та зробіть свій вибір.

А робота комісії продовжиться 23 лютого 2016 року, саме тоді відбудеться цікаве та змістовне розширене засідання з актуальних питань.

Відеопроекти можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=IS0qH8EM-tI

https://www.youtube.com/watch?v=x3HmnTWNWTE

https://www.youtube.com/watch?v=yBPZjsr4iHg

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + twenty =