[ST-breadcrumb]


На Яготинщині відбувся районний конкурс на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування

27 квітня 2017 року у РБДЮТ відбувся районний етап обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування. Захід відбувся з метою визначення кращого досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Яготинського району, удосконалення метологічних підходів до змісту їхньої роботи, популяризації суспільно значущих дитячих  та молодіжних проектів з актуальних напрямів діяльності органів учнівського самоврядування.

За умовами конкурсу учасники повинні були розробити суспільно значущий проект у номінаціях: “Толерантність і духовний розвиток”, “Партнерство” та “Здоровий спосіб життя”. На конкурс подано 10 робіт.

У заході участь взяли: Яготинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Яготинський НВК №3, Богданівський НВК, ОЗОНЗ “Жоравський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)””, Капустинський НВК, Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ступенів– ДНЗ (ясла-садок), Ничипорівський НВК, Черняхівський НВК та Яготинський РБДЮТ.

Конкурсні матеріали оцінювалися відповідно до критеріїв, зазначених у Положенні про районний конкурс на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування.

Більшість учасників дотримались головних критеріїв конкурсу: соціальна значимість проекту, актуальність обраної теми. Творчий підхід, нестандартне вирішення проблеми. Дослідницький характер пошуку шляхів вирішення проблеми, варіативність форм реалізації проекту, практичне значення реалізації проекту та готовність до впровадження, завершеність, доступність, інформативність, доказовість, наочність, реалістичність, визначеність у часі виконання проекту.

Журі було  непросто оцінювати та визначити найкращі роботи. Після тривалого обговорення були визначені переможці: У номінації “Здоровий спосіб життя” переможцем було обрано роботу Черняхівського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)” – “Ми обираємо здоров¢я”, у номінації “Партнерство” перше місце отримав проект Богданівського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок), а в номінації “Толерантність і худовний розвиток” перше місце отримала робота Яготинського РБДЮТ під назвою “Творчість як шлях до духовного розвитку”.

Роботи переможців районного етапу будуть передані для участі у  обласному етапі конкурсу, що проходитиме у КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” протягом травня-червня поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + seven =