[ST-breadcrumb]


Місто майбутнього в надійних руках

збір лідерів 16328 вересня відбулося перше у цьому навчальному році засідання Парламенту дітей Іванківщини. До районного центру дитячої та юнацької творчості з’їхалися діти-лідери загальноосвітніх навчальних закладів зі своїми наставниками – педагогами-організаторами. Цього разу на них чекала зустріч із директором Іванківського районного центру зайнятості Л.А.Леляк,  провідним фахівцем з питань зайнятості А.Р.Сергієнко; провідним інспектором районного сектору Головного Управління Державної Служби Надзвичайних Ситуацій Я.В.Гудзенком.

————————————————————————————————————-

 

Людмила Анатоліївна ознайомила учасників збору із роботою служби зайнятості щодо вирішення питань вибору майбутньої професії та профорієнтаційними заходами,  послугами для дітей і дорослих.

А далі на дітей чекала незвичайна ділова гра «Місто майбутнього в наших руках». Розподілившись на 3 команди, учасники знаходили вихід із «надзвичайної» ситуації, яка сталася в місті внаслідок страшної зливи та буревію. Зайнявши на деякий час «посади» державних управлінців, діти відповідали на запитання Ярослава Віталійовича; проявляли вміння діяти в нестандартних ситуаціях; дискутували, висловлювали ідеї та в цікавих формах інсценізації презентували свою роботу у «штабах». 

Підводячи підсумки гри, Аліна Русланівна, відзначила гарні успіхи всіх команд: адже діти довели, що вони справжні лідери, вміють працювати в команді, знаходити раціональні підходи до вирішення проблем. За рішенням журі перемогу в номінації «Найкращий план дій» здобули учні Іванківської ЗОШ №1, Олізарівської, Страхоліської, Жміївської, Сукачівського, Оливського НВО; «Оптимальне використання ресурсів» (районного ліцею Горностайпільського, Феневицького, Блідчанського, Макарівського НВО, Розважівської, Мусійківської ЗОШ); «Згуртованість команди» (Шпилівської, Іванківської №2, Термахівської, Оранської, Кухарівської ЗОШ, Обуховицького, Запрудського НВО).

Сподіваємось, що захід став для його учасників дієвим мотивом, поштовхом для генерування нових ідей і здійснення корисних справ.

Тетяна Голяк,

культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

збір лідерів 163

100_3471

100_3493 100_3525

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + six =