[ST-breadcrumb]


Лідерський рух Полісся

    082     05 жовтня 2016 року на базі Красятицького НВО відбувся збір лідерів Поліського району.  Форма проведення: круглий стіл для педагогів-організаторів «Лідерський рух Полісся: здобутки та планування роботи», для лідерів – тренінг «Лідер – це ти!». Мета збору: підсумки роботи ради дітей Полісся за 2015-2016 н.р.; внесення змін до статуту РДП; обговорення та план роботи на 2016-2017 н.р. спільно із центром позашкілля; організація та проведення виборів голів комісій РДП у жовтні 2016 р.

   

      На зборі лідерів були присутні:   директор КЗ ПРР «Поліський РЦПО» М.В.Циганенко, методист КЗ ПРР «Поліський РЦПО» Ющенко М.А., координатор учнівського самоврядування району Нестерова В.В., педагоги-організотори НВО, лідери РДП. 

         Збір відкрила Марія Володимирівна Циганенко, директор КЗ ПРР «Поліський РЦПО», яка привітала  нових учасників збору, а саме лідерів шкіл, які вперше взяли участь у районному зборі, побажала всім гарного настрою, плідної роботи.

         Марія Володимирівна ознайомила присутніх педагогів-організаторів із планом роботи центу позашкілля на 2016-2017 н.р., детально зупиняючись на кожному заході, вказуючи на його мету й терміни виконання.

         Потім координатор учнівського самоврядування Вікторія Володимирівна підвела підсумки роботи РДП за 2015-2016 н.р., проаналізувала проведення «Весняної школи лідерів – 2016» й ознайомила з планом роботи РДП на 2016-2017 н.р., звернувши увагу на проект «Моя країна – Україна, Київщина – серце України», над яким була вже розпочата робота й у цьому році теж триває.

         Тренінг «Лідер – це ти!» проводила голова РДП Надія Давидюк, яка розповіла лідерам про обласний збір, про роботу в школі лідерів й налаштувала присутніх на згуртованість й плідну роботу в парах. У зв’язку з тим, що склад лідерів кардинально змінився, то найголовнішим завданням було знайомство лідерів, зародження між ними дружніх стосунків й поваги. Знайомство вийшло дуже цікаве й пізнавальне. Кожен з лідерів написав свої очікування від заняття, ознайомилися з правилами роботи в парах. Учасники тренінгу творчо підійшли до виконання  завдання у вправі «Портрет лідера», де кожен створював портрет лідера, відзначаючи у ньому найважливіші риси. Потім кожен представляв свого «дивного» лідера, адже він мав довгі руки, бо лідер має робити багато справ, великі вуха, бо має багато сприймати й запам’ятовувати інформації і т.д. Для лідерів була підготовлена розвиваюча міні-лекція «Лідер і лідерство». Потім голови учкомів розвивали свої ораторські навички, які дуже важливі для справжнього лідера та ділилися своїми враженнями після тренінгу.

         Також відбулося обговорення змін до  статуту РДП у зв’язку із змінами у статуті обласної ради дітей Київщини. Відповідно до змін у статуті зменшується кількість комісій ради, тобто замість 9 комісій буде працювати 4: інформації, піару та партнерства (з питань реклами та зв’язку з громадськістю);  освіти та захисту прав дитини;   екології, спорту та здорового способу життя;    культури, дозвілля та духовного розвитку  (культури, дозвілля та волонтерської допомоги). Відповідно потрібно провести вибори голів комісій серед лідерів району. 

     Від зустрічі у колі однодумців-лідерів та однодумців-педагогів-організаторів залишились приємні враження. Було заплановано проведення ряду заходів, які сприятимуть співпраці між учнівськими колективами району та формуванню нової згуртованої команди ради дітей Полісся.

 

                      Вікторія Нестерова,

координатор  учнівського  самоврядування  Поліського  району 082

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × four =