[ST-breadcrumb]


Лідерський рух на Васильківщині: плани, дії, підсумки, перспективи

IMG_38747 квітня 2015 року  в Калинівському філіалі Васильківського районного ЦДЮТ відбулося розширене засідання ради Асоціації шкільних об’єднань Васильківщини (АШкО), на якому звіт про діяльність організації та реалізацію дитячих проектів  в 2014/15 н.р. презентувала голова ради Аліна Даценко.

В обговоренні взяли участь голови комісій АШкО та лідери учнівських організацій  навчальних закладів району, адже на рахунку школярів – багато добрих справ.

На зборі лідерів  з інформацією про найближчі плани обласної ради дітей Київщини виступив керівник клубу «Лідер» ЦДЮТ В.К. Красніков, який очолював делегацію району на обласному зборі лідерів, що проходив в місті Фастів. Він вручив заступнику голови ради АШкО Марині Панцулая сертифікат від КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за участь в Регіональній інтернет-конференції «Дитячі молодіжні ініціативи щодо утвердження ідеалів миру».

Далі, за програмою збору лідерів, учасники засідання намітили перспективи діяльності на найближчий час та взяли участь в заходах, що проводилися в цей день у районі за програмою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): виставці-конкурсі рукописних газет, звіті-презентації про виконання «Доброго діла» та « брейн-ринзі»  «Шляхами козацької слави».

В роботі засідання лідерів дитячих організацій Васильківщини взяли участь: педагоги-координатори учнівського самоврядування, директор ЦДЮТ Л.В. Шевченко та методист райметодкабінету відділу освіти Васильківської РДА Є.В. Поліщук.

 31yUy_Tr4iA  IMG_3902 S2NpxUic3uE zRpD82HsMuk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − one =